ART / Misc. paintings / Wall relief sculpture 12599106
nr 1259 9106
WALL RELIEF SCULPTURE
plaster, kroppar, unsigned, 39x40, minor cracks.
gips, kroppar, osignerad, 39x40
Condition: nagg
Estimate:
500
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday June 3 2019
at 18:33:35
- Bid history
Time
Bidder
Bid
100 kr
150 kr
200 kr